Inua - A Story in Ice and Time

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - $3,99
  • Boyut
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici AMMYY

Inua - A Story in Ice and Time indir. indir kategorisindeki bu uygulama Android içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Bulmaca oyunları kategorisinde yer alan ve oyuncular için birbirinden farklı alanlar sunan Inua ile akıllı cihazınızı geliştirebilirsiniz. Her bir içeriği ile oyuncuların beğenisini kazanan Inua oyununda zaman geçirmek için sizde Android cihazınıza indirebilirsiniz. Hem ücretsiz hem de oldukça eğlenceli olan Inua sayesinde, akıllı cihazınızda sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz. Uzak Kuzeyde Mistik Oyun Inua'da Kanada'nın Uzak Kuzeyine gizemli bir yolculuğa çıkmaya hazır olun. Çok dönemli bir işaretle ve tıkla anlatı macerası olan Inua: A Story in Ice and Time ile sürükleyici dakikalar yaşamaya hazır olun. Terörün ortadan kaybolmasının ardındaki gerçeği keşfetmeye kararlı çağdaş bir gazeteci olan Taïna ile tanışın. Terör, Franklin'in 19. yüzyılda Arktik keşif gezisinin gemilerinden biriydi.

Inua indir

Kaderi, genç bir film yapımcısı olan Peter ve 1950'lerdeki bir savaş gezisinden sonra mürettebatının hayatta kalması için savaşan Franklin keşif gezisinden bir denizci olan Simon ile gizemli bir şekilde iç içe geçmiştir. Onları neyin birbirine bağladığını bulmak için zamanda yolculuk yapın. Fikirler bulun, karakterlerin zihinlerine girin ve onları 10.000 yıl önce yaşamış efsanevi kutup ayısı Nanurluk'a götürün. Inua'da bulmacaları çözmek ve karakterlere yolculuklarında rehberlik etmek için zaman açmalısınız. Karakterlerin zihinlerini etkileyen yeni fikirler keşfederek sahneden sahneye, çağdan çağa geçin ve geçmişin olaylarını çözün. Simon, Peter ve Taina'nın engelleri aşmasına ve tarihin akışını değiştirmesine yardım edin. Tarihsel Destan Inua'nın orijinal ve doğaüstü senaryosu gerçek bir hikayeye dayanmaktadır.

Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

Inua - A Story in Ice and Time indir