Inua - A Story in Ice and Time

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 4.99
  • Boyut 1.32 GB
  • Sürüm 1.0.3
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici ARTE France Apps

Inua - A Story in Ice and Time indir. Bulmaca Oyunu kategorisindeki bu uygulama iPhone (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

iOS işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayacağınız Inua ile heyecan verici bir bulmaca deneyimi yaşayabilirsiniz. Gelişmiş düzeyde özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan Inua oyununda taktiksel becerilerinizi kullanarak hızla ilerleme kat edebilirsiniz. Her an her yerde oynayacağınız Inua oyununda kazanan kişi olma yolunda emin adımlarla ilerleme kat edebilirsiniz. Zamanı ve mekanı keşfedin, karakterinizin kararlarını etkileyin ve Kanada'nın Uzak Kuzeyindeki geçmiş gizemli oyunu değiştirin. Birden fazla çağa yayılan bir tıkla ve anlat macerası olan Inua: A Tale of Ice and Time ile Kanada'nın Uzak Kuzeyine gizemli bir yolculuğa çıkın. Terörün ortadan kaybolmasının ardındaki gerçeği keşfetmeye kararlı çağdaş bir gazeteci olan Taïna ile tanışın. Terör, görevi 19. yüzyılda Kuzey Kutbu'nu keşfetmek olan Franklin Expedition'ın gemilerinden biridir. Kaderi, 1950'lerde bir askeri seferi filme alan genç bir film yapımcısı olan Peter ve mürettebatını hayatta tumak için elinden geleni yapan Franklin Expedition'da bir denizci olan Simon'ınkiyle gizemli bir şekilde iç içe geçmiştir. Onları neyin birbirine bağladığını bulmak için zamanda yolculuk yapın.

Inua indir

Fikirler bulun, onları karakterlerin zihinlerine yerleştirin ve onları 10.000 yıl önce yaşamış efsanevi kutup ayısı Nanurluk'a götürün. Mistik Bir Zaman Yolculuğu Deneyimi Kuzey Kanada'da bir maceraya atılın, zamanda yolculuk yapın ve bugünü değiştirmek için geçmişle etkileşime geçin. Inua'da bulmacaları çözmek ve karakterlerinize rehberlik yapmak için odaklanın. Sahneden sahneye, çağdan çağa geçin ve geçmiş olayları keşfedin ve karakterlerin zihinlerini etkileyen yeni fikirler keşfedin. Simon, Peter ve Taina'nın engelleri aşmasına ve tarihin akışını değiştirmesine yardım edin. Tarihsel Destan Inua'nın orijinal ve doğaüstü senaryosu gerçek bir hikayeye dayanmaktadır. 1800'lerde Kuzey Kutbu'na yapılan ve gemi enkazına, hastalığa ve isyana yol açan bir İngiliz yolculuğu olan Franklin Seferi'nin hikayesine dahil olabilirsiniz.. Bu seferin kaderi büyük ölçüde bilinmiyor. İpuçlarını toplayın ve hikayeni keşfederek gelişim sağlamaya odaklanın. Her bir içeriği ile oyuncuların beğenisini kazanan Inua ile akıllı cihazınızda sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz. Her an her yerde oynamak için sizde Inua oyununda zaman geçirebilirsiniz.

Inua - A Story in Ice and Time indir